Значення творчості театру народного танцю «Заповіт» ХДАК для української національної культури
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5325.063.18Анотація
Досліджено та обґрунтовано, що творчість театру народного танцю «Заповіт» має важливе значення для розвитку та популяризації українського хореографічного мистецтва, створення позитивного іміджу сучасних українців у різних країнах світу. За своєю суттю театр народного танцю «Заповіт» Харківської державної академії культури є своєрідною творчою візитівкою не лише цього закладу вищої освіти чи Харкова, а й усієї України.
Ключові слова: театр танцю, танцювальне мистецтво, український танець, репертуар, колектив, конкурс, фестиваль.
Посилання
Viche. Journal of the Verkhovna Rada of Ukraine, No. 11, 64–65. Kyiv. [In Ukrainian].
Zhuravlev, O. (2008). The will is brave! Tuttidens, 1 (12), 34–41. [In Ukrainian].
Zhuravlev, O. (2006). Triumph is repeated! Tuttidens, 3, 38–40. [In Ukrainian].
«Zapovit» as a symbol of dance. (2013). Dance in Ukraine and the world, 2 (6), 20–21. Kharkiv. [In Ukrainian].
Kolmohuzenko, B. M. (2009). Types of art and choreography: a methodological manual for the preparation of Bachelors and Specialists in the field of “Choreography” (6.020200). Kharkiv: KhSAC. [In Ukrainian].
Kolmohuzenko, B., Ostrovskaya, K. and Kardupova, O. (2009). Department of folk choreography of KhSAC. 20 years. Kharkiv. [In Ukrainian].
Kolmohuzenko, B. (2008). Choreography art: a collection of articles. Kharkiv State Academy of Culture. Kharkiv: KhSAC. [In Ukrainian].
Kolmohuzenko, B. (2007). Choreographic Suite: Method, materials on the course «Art of the Choreographer». Ministry of Culture and Tourism of Ukraine, Kharkiv State Academy of Culture. Kharkiv: KhSAC. [In Ukrainian].
Mykolayenko, G. (2010). 20 minutes for an encore. Gubernia, March 2010, 44–45. Kharkiv. [In Ukrainian].
The best of the best. (2011). Dance in Ukraine and the world, 1, 32. Kharkiv. [In Ukrainian].
Oleksandrenko, V. (2009) Unique dance art of the Ukrainian people. [In Ukrainian].
Dance is life. (2011). Be the leader, 4 (19), 46–47. Kharkiv. [In Ukrainian].
Choreographer by vocation. (2013). Official edition of the Assembly of Business environment «Leaders of the 21st century», 2 (169), 48–49. [In Ukrainian].
Sheyko, V. M., Kanistratenko, M. M., Kushnarenko, N. M. and others. (2009). Kharkiv State Academy of Culture: to the 80th anniversary from the day of foundation: monograph. Kharkiv: KhSAC. [In Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.