Про пластику та постановку номера естрадного співака
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5325.061.015Анотація
Розглянуто роль пластики, хореографії, сценічного руху у створенні сценічного образу під час підготовки естрадного номера. Проаналізовано комплекс виразних заходів, що надають права вільного вибору засобів для самовираження й передачі авторського задуму, а також сприяють створенню неповторного сценічного образу, виявленню виконавської майстерності артиста-вокаліста. Обґрунтовано необхідність імпровізувати та експериментувати під час створення номера та виступу на сцені. Описано заходи, спрямовані на розвиток можливостей вокаліста співати під час руху. Мистецтво естрадного співу — живе, мінливе, у постійному пошуку та русі — складова світової культури.Посилання
Bogdanov, I. A. (2013). The production of a variety turn. St. Petersburg: Publishing house of St. Petersburg State Academy of Theatrical Art. [In Russian].
Bogdanov, I. A. and Vinogradsky, I. A. (2009). Dramaturgy of a variety performance. St. Petersburg: St. Petersburg State Academy of Theatrical Art. [In Russian].
Vaganova, A. Ya. (1963). Fundamentals of a classical dance. Moscow: Iskusstvo. [In Russian].
Gershuni, E. (1963). Notes on the musical stage. Leningrad: Sovetskiy kompozitor. [In Russian].
Zilberbrandt, M. I. (1963). A song on the stage. Leningrad: Sovetskiy kompozitor. [In Russian].
Markova, E. A. (1985). Modern foreign pantomime. Moscow: Iskusstvo. [In Russian].
Slavsky, M. (2014). Portrait of the “Russian Pierrot”. Moscow: Iskusstvo. [In Russian].
Shulzhenko, K. (1981). When you ask me. Moscow: Molodaya gvardiya. [In Russian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.