Розвиток електронного урядування в Україні як фактор соціокультурної динаміки
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5325.060.22Анотація
Розглянуто основні напрями та проміжні результати впровадження електронного урядування в Україні у 2014–2017 рр. Показано, що реформування електронного урядування має ознаки комплексності, хоча інтегрованої системи такого урядування не створено. Його розвиток можна розглядати в ширшому контексті — як один із драйверів модернізації України, фактор соціокультурної динаміки, що розширює постмодерністський сегмент української культури. Проте поступ електронного урядування базується на вузькій соціально-економічній основі, не може замінити реальних політичних реформ. Отже, e-gov є новітнім, але не самодостатнім фактором модернізації.Посилання
Most communal enterprises do not comply with the requirements of the law on openness of public funds — the results of monitoring. (2017). Media Detector. Retrieved from http://detector.media/infospace/article/130425/2017-09-29-bilshistkomu-nalnikh-pidpriemstv-ne-vikonuyut-vimog-zakonu-providkritist-publich-nikh-koshtiv-rezultati-monitoringu. [In Ukrainian].
Donetsk, Kharkiv, Vinnitsa, Kherson Regional Administration and the City Council have a high level of information transparency–monitoring results. (2017). Media Detector. Retrieved from http://detector.media/infospace/article/130421/2017-09-29-donetska-kharkivska-vinnitska-khersonska-oda-ta-khersonska-miskrada-mayut-visokii-riven-informatsiinoi-vidkritosti-rezultati-monitoringu [In Ukrainian].
Mikhrovska, M. S., and Chornous, A. G. (2016). Some aspects of implementing e-governance in Ukraine as exemplified in the experience of foreign countries. Law and Society, 2 (2), 122–127. [In Ukrainian].
Serenok, A. O., and Klimushyn, P. S. (2010). E-governement in the information society. Kharkiv: View of HarRІNadu «Magistr». [In Ukrainian].
Svidlov, S. (2015). The state of the Ukrainian language on the Ukrainian Internet. Retrieved from http://language-policy.info/2015/11/stanovysche-ukrajinskoji-movy-v-ukrajinskomu-interneti [In Ukrainian].
Nixton, P. G., and Koutrakou, V. N. (Eds). (2007). E-governement in Europe. Re-booting the state. London — New York. [In English].
UN e-Governance Knowledge Databas. Department of Economic and Social Affairs. (2016). Ukraine. Retrieved from https://publicadministration.un.org/egovkb/en-us/Data/Country-Information/id/180-Ukraine [In English].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.