Формування й динаміка танцювальних шоу-програм у Європі
Анотація
Систематизовано й узагальнено відомості про окремі аспекти формування й динаміки танцювальних шоу-програм у Європі. Танцювальні шоу-програми — одна із найзапитуваніших серед глядачів і найпопулярніших форма масового мистецтва в Європі, саме тому наукова новизна праці полягає в розширенні уявлень про формування та сучасний стан танцювальних шоу-програм в окремих країнах Європи. Проаналізовано культурну проблематику розвитку європейських танцювальних шоу, що є відносно новим дослідницьким напрямом вітчизняної мистецтвознавчої науки. Охарактеризовано відомі європейські танцювальні шоу та з’ясовано, що інтенсивний розвиток танцювальних шоу-програм у країнах Європи впродовж останнього періоду став закономірним результатом стрімкої комерціалізації мистецтва, особливо його форм, зорієнтованих на масову аудиторію.Посилання
Basych, Yu. M. (2014). Modern dance and the place of traditional dancing symbolics in the Ukrainian choreography. Philosophy and political science in the context of modern culture, 7, 26-31 [in Ukrainian].
Gorbow, А. (2010). Statement of the spectacular dramatized actions. Kyiv: Shkilnyi svit [in Ukrainian].
Danchuk, L. І. (2008). Alphabet of direction of show programs. Zhytomir: Polissia [in Ukrainian].
Kuzhelnyi, O. P. (2012). Fundamentals of directing theatrical spectacles and celebrations. Kyiv: NAKKIM [in Ukrainian].
Legendary dancing show «Rhythm оf the Dance» / «Expert Online» 2016. Retrieved from http://expert.ru/2016/11/24/legendarnoe-tantsevalnoe-shou-rhythm-of-the-dance-v-moskve [in Russian].
Melnik, M. M. (2012). Current state and trends of theatrical concert. Art scenes notes, 21, 95–101. [in Ukrainian].
Morina, L. P. (2013). Dance and being of man. St. Petersburg University. Retrieved from http: //journal.spbu. ru /? p = 10944. [in Ukrainian].
Pixel Dance Show. Retrieved from http://www.kulturologia.ru/blogs/070115/22832. [in Ukrainian].
Tatarenko, M. G. (2014). Activity of choreographer of the director in mass entertainment events. Actual problems of history, theory and practice of artistic culture, 33, 299–304. [in Ukrainian].
Flamenco from Spain in pictures - show «Estampas de Espana». Retrieved from http://www.israelculture.info/flamenko-iz-ispanii-v-kartinkax-shou-estampas-de-espana. [in Russian].
Choreographic competition in Spain Dancing Catalonia. Retrieved from http://f.fiestalonia.net/fest/horeograficheskij-konkurs-v-ispanii-dancing-catalonia. [in Russian].
Choreography. Viewed from https://en.wikipedia.org/wiki/Chreography [in Russian].
Danse avec les stars. Récupéré de https://www.tf1.fr/tf1/danse-avec-les-stars. [in French].
Lord of the Dance. Retrieved from http://www.lordofthedance.com. [in English].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.