Релігійно-філософська концепція пісні Хуан Цзи «Закони неба»
Анотація
Визначено історико-художний та гуманістичний зміст пісні Хуан Цзи «Закони Неба» на вірші Чжун Шігень (1835), яка стала гімном молоді. Відзначено історико-художню ситуацію, у межах якої написано означений твір. Покладений в основу форми і змісту пісні діалог ліричного героя-одинака, котрий не має земного притулку, і Голосом Неба, який відкриває Страдникові його жертовне призначення для процвітання народу, відроджує неминущу значимість законів божественного Дао. Властива пісні діалогічна драматургія характеризується типовою структурою — запитання-відповідь. Базування на настановах християнства, втілених у музично-поетичному тексті, засвідчує належність твору до мистецтва Новітнього Китаю, особливістю якого є синтез релігійних традицій.Посилання
Wan Yu He (1994). History of contemporary Chinese music. Beijing: Beijing National Publishing House. [In Ukrainian].
Cen Ren Kang (1997). The works and life of Huang Ji. Beijing: Beijing National Publishing House. [In Ukrainian].
Chen Mengmeng (2017). Hermeneutic depths of composer interpretation of images of classical Chinese poetry in vocal miniatures by Huang Ji. Culture of Ukraine. Series: Art studies: a collection of scientific works, 57, 174-181. Kharkiv: KhDAС. [In Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.