Соціокультурне програмування сфери здорового способу життя населення України
Анотація
Доведено, що існуючі в Україні уявлення щодо популяризації здорового способу життя пов’язані з радянськими соціокультурними практиками та не відповідають умовам сучасного суспільства. Поширення здорового способу життя на основі спеціальних практик та проектного підходу має формуватися як складова модернізації України. Наголошено, що цільовий соціокультурний проект щодо формування здорового способу життя українського суспільства сприятиме розумінню соціокультурного концепту здоров’я, фундаментальним змінам у культурі дозвілля, культурі тіла, тілесних практиках.Посилання
The analytical report to the annual message of the President of Ukraine to VerkhovnaRada of Ukraine «About the internal and external situation of Ukraine in 2015».(2015). NISD. [in Ukrainian].
Dmytrenko, H. A. (2011). Demographic and systemic crisis in Ukraine: strategy of changes. Economy and State, 12, 7–9. [in Ukrainian].
Levchuk, N. M. (2015). Social capital and health in Ukraine.Demography and social economy, 4, 47–56. [in Ukrainian].
Fedko, O. A. (2010). Modeling the relationship between the crisis of the health and the crisis of values in Ukraine: looking for a decision. Economy and State, 7, 71–75. [in Ukrainian].
Eberstadt, N. (1981, February 19). The Health Crisis in the USSR. The New York Review of Books. Retrieved from http://www.nybooks.com/articles/1981/02/19/the-health-crisis-in-the-ussr. [in English].
Life Expect ancy at Birth (bothgenders). Our world in data. ourworldindata.org.Retrieved from https://ourworldindata.org/life-expectancy/. [in English].
Murray, C. A. (2012). Coming apart: the state of white America, 1960–2010. NewYork, NY: CrownForum. [in English].
The World Bank World Development Indicators. data.worldbank.org. Retrieved from http://data.worldbank.org/data-catalog/world-development-indicators.[in English].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.