Інтеграція як одна з основних тенденцій розвитку української культури: через історію до сучасності
Анотація
Розглянуто відмінності просторових уявлень різних часів і культур, яким чином вони взаємодіють і віднайдено найефективніший спосіб подібного взаємопроникнення. Дослідження побудоване на основі теми вираження простору в культурі, його інтеграції. Наведено огляд публікацій, у яких досліджується вивчення перспективних шляхів інтеграції у світовий культурний простір. З’ясовано, що забезпечення вільної взаємодії культур є одним із пріоритетів, згідно з яким держава успішно реалізує спільні із зарубіжними партнерами культурні програми.Посилання
Adler P. (1997). Beyond cultural identity: reflections on cultural and multicultural man. Cultural learning: Concepts, application and research. Honolulu. [In English].
Wirth Louis. (2005). Urbanism as a way of life. Selected works on sociology. Mosсow. [In Russian].
Harasym, Ya. (2009). Sketches before the history of Ukrainian folklore. Kyiv: Znannia. [In Ukrainian].
Vakarchuk, I., Isayevych, Ya. (2006). Correspondence of Ivan Franko and Mykhailo Drahomanov. Lviv: LNU imeni Ivana Franka. [In Ukrainian].
Gordon M. (1964). Assimilation in American life. The role of race, religion and national origin. New York. [In English].
Huberskyi, L. V., Andrushchenko, V. P., Mykhalchenko, M. I. (2002). Culture. Ideology. Personality: methodological and ideological analysis. Kyiv: Znannya Ukrayiny. [In Ukrainian].
Drozhyna, S. V. (2004). Cultural policy as a problem of modern social and cultural process. Extended abstract of candidate’s thesis. Donetsk. [In Ukrainian].
Evtukh, V. B. (2013). 1972–1981. H. O. Holitsyna (Ed.). (1972–1981).Collected works. Vol. 2. [in Ukrainian].
Kukatas, Ch. (2007). Theoretical Fundamentals of multiculturalism. Retrieved from http://www.cirs.ru/files/publ/Migr _Radtke.pdf. [in Russian].
Leonenko, L. L., Terenteva, L. N. and Tsofnas, A. Y. (2014). Uemov philosopher. A. Goralskiy and Arn. Tsofnas (Ed.). Warszawa: Universitas Rediviva. [In Polish].
Litopys UPA (1995). Vol. 1. 132 p. Kyiv: Litopys UPA. [In Ukrainian].
Nayenko, M. K. (2001). History of Ukrainian Literary Studies. Kyiv: Akademiia. [in Ukrainian].
Tanyuk, L. (2015). Talent and talent of Les Kurbas. Kyiv: Natsionalnyi tsentr teatralnoho mystetstva imeni Lesia Kurbasa. [In Ukrainian].
Troshchinsky, B. & Shevchenko, A. (1999). Ukrainians in the world. Kyiv: Alternatyvy. (Vol. 15). [In Ukrainian].
Uemov, A. I., Sarayeva, I. N., Tsofnas, A. Yu. (2001). The general theory of systems for the humanities. Warszawa: Universitas Rediviva. [In Polish].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.