Філософія інклюзивного туризму
Анотація
Розглянуто причини формування інфраструктури інклюзивного туризму, виявлено взаємозв’язок між розвитком інфраструктури, якістю існування фізично або розумово неповносправних людей у суспільстві та типами світогляду. Описано заходи, спрямовані на збільшення рівня інтеграції та міжособистісних комунікацій у суспільстві. Означено дві тенденції, які нині є домінуючими в ставленні до особистості. Показано точки взаємовпливу світського та релігійного типів світоглядів. Окремо висвітлено роль реколекцій для соціальної інтеграції фізично або розумово неповносправних людей.Посилання
John Paul II. (February 11, 1984). Apostolic letter Salvifici Doloris. Retrieved from https://w2.vatican.va/content/john-paul-ii/en/apost_letters/1984/documents/hf_jp-ii_apl_11021984_salvifici-doloris.html. [in English].
Guzewicz, M. (2007). Examine our calling. Glogow: Biblioteka Kotwitsy. [in Polish].
Help me! The Witnesses of Volunteers. (2001). Chorzow: Goshchina Sertsa. [in Polish].
Vanier, J. (2002). The heart of L’Arche: A spirituality for every day. Lviv: Svichado. [in Ukrainian].
Dunn, H. P. (2008). Ethics for doctors, nurses, and patients. Lviv: Svichado. [in Ukrainian].
Katharine, S. (2014). L’Imprevisto: Returning home. Kyiv. Agentstvo Emmaus. [in Russian].
Makarenko, A. S. (2003). The Pedagogical Poem. Retrieved from http://makarenko-museum.ru/Classics/Makarenko/Makarenko_A_Pedagogic_Poem/Makarenko_Ped_poema_full_text.pdf. [in Russian].
Mother Teresa’s Nobel Lecture (11 December, 1979). Retrieved from http://motherteresa.ru/mother-teresa/nobel-prize/nobel-lecture. [in Russian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.