Культурологічна діяльність майбутніх педагогів — організаторів дозвілля в клубах
Анотація
Висвітлюється проблема розвитку студентів у процесі клубної діяльності. Розкрито можливості інтелектуальнотворчого напряму роботи клубу як одного із засобів, що сприяє розвиткові майбутніх фахівців. Розроблена діяльність клубу як своєрідного центру професійного становлення, який інтегрує клубні напрями роботи: культурологічний, інтелектуальнотворчий, професійнонауковий. Представлено досвід студентського клубу «Спалах», який діє при кафедрі культурології та музеєзнавства РДГУ. Проаналізовано методику організації інтелектуальних ігор.
Посилання
Культурологія : навч. посіб. / за ред. Т. Б. Гриценко. — Київ : Центр навч. літ., 2007.
Орлов В. Ф. Професійне становлення майбутніх вчителів мистецьких дисциплін: теорія і технологія / В. Ф. Орлов. — Київ : Наук. думка, 2003.
Жигірь В. І. Професійна педагогіка : навч. посіб. / В. І. Жигірь, О. А. Чернєга ; [за ред. М. В. Вачевського]. — Київ : Кондор, 2012.
Поташник М. М. Педагогическое творчество: проблемы развития и опыт / М. М. Поташник. — Київ : Рад. шк., 1988.
Цюлюпа С. Д. Педагогічні умови формування культури вільного часу студентів : автореф. дис. … канд. пед. наук: 13.00.06 / С. Д. Цюлюпа. — Київ, 2004.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.