Проблематизація української культури в російськомовному літературному дискурсі сучасної України
Анотація
Розглядається позиція А. Куркова щодо сучасного стану та перспектив розвитку української культури. Висвітлюються особливості поглядів автора на взаємодію різних мов та культур країни, зміцнення єдиного культурного простору держави. Значна увага приділяється думкам письменника щодо українського літературного процесу як важливої складової української культури. Аналізуються ідейні, інфраструктурні та фінансові особливості його розвитку.
Посилання
Андрей Курков: в нашем обществе говорить о морали глупо
[Электронный ресурс]. — Режим доступа: http://aktiv.com.ua/archives /848. — Загл. с экрана.
Анзина Е. Андрей Курков: Если Луценко напишет книгу в СИЗО,
возможно, я прочту ее [Электронный ресурс] / Е. Анзина. — Режим доступа: http://fraza.ua/interview/06.07.11/119513.html. — Загл.
с экрана.
Астаф’єв А. Прагматизм успіху / А. Астаф’єв // Тиждень. — 2010. —
№ 23. — С. 56–57.
Грицак Я. Життя, смерть та інші неприємності: статті та есеї / Я. Грицак. — Київ : Грані-Т, 2010. — 232 с.
Гриценко О. Культура і влада. Теорія і практика культурної політики в сучасному світі [Електронний ресурс] / О. Гриценко // УЦКД. — Режим доступу: http://www.culturalstudies.in.ua/knigi_1.php. — Назва з екрана.
Ерофеев О. Андрей Курков: ТВ России круглые сутки угрожает безопасности Украины [Электронный ресурс] / О. Ерофеев // Delfi. —
Режим доступа: http://ru.delfi.lt/news/live/andrej-kurkov-tv-rossiikruglye-sutki-ugrozhaet-bezopasnosti-ukrainy.d?id=64806739. — Загл. с экрана.
Жадан С. Андрій Курков «Літератори і барикади» / С. Жадан // Журнал «Шо». — 2010. — № 9-10. — С. 74–77.
Карпова Е. Русскоязычные писатели Украины вышли из тени
[Электронный ресурс] / Е. Карпова. — Режим доступа: http://rus.
ruvr.ru/2013_04_03/Russkojazichnie-pisateli-Ukraini-vishli-iz-teni/. —
Загл. с экрана.
Курков А. Культура України — багатонаціональна / А. Курков // День. — 2001. — № 42. — С. 2.
Небельмас А. Андрій Курков: Я втомився від дорослої літератури
[Електронний ресурс] / С. Небельмас. — Режим доступу: http://
zaxid.net/home/showSingleNews.do?andriy_kurkov_ya_vtomivsya_vid_
dorosloyi_literaturi&objectId=1044453. — Назва з екрана.
Рябчук М. Від Малоросії до України: парадокси запізнілого націє
творення / М. Рябчук. — Київ : Критика, 2000. — 321 с.
Фіалко Д. Промоція книжки в Інтернеті / Д. Фіалко // Український
інформаційний простір : наук. журн. Ін-ту журнал. і міжнар. відн.
Київ. нац. ун-ту культури і мистецтв. — Київ : КНУКІМ, 2013. —
Число 1. — Ч. 2. — С. 261–265.
Філоненко С. О. «Нам треба» не «голосу Тараса», а українського
Стівена Кінга...»: дискусія про масову літературу в сучасній критиці / С. О. Філоненко // Філологічні семінари. Літературна критика і критерії художності. — 2009. — Вип. 12. — С. 72–80.
Шеремет А. Андрей Курков: «Рождение нового без стресса не
бывает» / А. Шеремет // День. — 2004. — № 216. — С. 18–19.
Rewakowicz M. Language choice and the notion of national literature in post-soviet Ukraine: the case of Andrey Kurkov / M. Rewakowicz // Tilts / Міст / Tiltas. Воронежский журнал балто-славянских исследова-
ний. Междисципл. гуманит. проект. — Воронеж, 2007. — Вып. 1. —
С. 6–14.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.