Духовні засади української державності як чинник розбудови національного культурного простору
Анотація
На основі встановлення різниці індивідуального й колективного типів соціальної організації визначається відмінність ціннісних структур свідомості української та російської етнічної спільноти. Прагнення свободи і збереження гідності, притаманні українському національному менталітету, зумовлює необхідність створення унікальної моделі державності, спрямованої на захист та підтримку національних духовних цінностей.
Посилання
Бліхар В. С. Вплив цінностей на формування особистості в контексті філософсько-правових інтенцій [Електронний ресурс] / В. С. Бліхар. — Режим доступу: http://radnuk.info/statti/571-filosofiya/15212-2011-01-21-11-56-14.html. — Назва з екрана.
Гордієнко М. Г. Сутність та основні засади концепції української державності В’ячеслава Липинського : автореф. дис. ... канд. політ. наук: 23.00.01 / М. Г. Гордієнко ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — Київ, 1999. — 20 с. — укp.м.
Дністрянський М. С. Етнополітична географія України: проблеми теорії, методології, практики : монографія / М. С. Дністрянський. — Львів : Літопис ; Видав. центр ЛНУ ім. Івана Франка, 2006. — 460 с.
Сворак Д. Соціокультурні чинники формування Києворуської та Московської держав [Електронний ресурс] / Д. Сворак. — Режим доступу: (http://radnuk.info/statti/250-istoriuaprava/14999-2011-01-21-04-07-24.html. — Нзва з екрана.
Тацій В. Я. Конституційно-правові засади становлення української державності : монографія / В. Я. Тацій, Ю. М. Тодика. —Харків : Право, 2003. — 328 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.