Сучасні технології: соціокультурні аспекти
Анотація
Акцентується на соціокультурному значенні розробки й упровадження новітніх технологій в умовах сучасного етапу науково-технічного розвитку. Звертається увага на споживацьке ставлення сучасного суспільства до природних ресурсів, наслідком якого є екологічна криза, а також інші негативні гуманітарні і соціокультурні явища. Актуалізуються проблеми щодо подальшого існування людства і створеної ним цивілізації, питання вироблення оптимальної стратегії соціокультурного розвитку.
Посилання
Ковальчук В. М. Конвергенция наук и технологий — новый этап
научно-технического развития / М. В. Ковальчук, О. С. Нарайкин, Б. Б. Яцикина // Вопр. философии. — 2013. — №3. — С. 3–10.
Конвергенция биологических, информационных, нано- и когнитивных технологий: вызов философии (материалы «круглого
стола») // Вопр. философии. — 2012. — № 2. — С. 3–22.
Лейбин В. М. Роль информационно-коммуникационных технологий в изменении отношений между воображаемым, символическим
и реальным / В. М. Лейбин // Вопр. философии. — 2011. — № 6. — С. 93–102.
Остропольська З. М. Системи технологій : навч. посіб. / З. М. Остропольська. — Харків : Майдан, 2010. — 176 с.
Ситниченко Л. А. Першоджерела комунікативної філософії / Л. А. Ситниченко. — Київ : Либідь, 1996. — 176 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.