Динаміка сприйняття здобувачами вищої освіти особливостей організації навчального процесу в Харківській державній академії культури у 2019–2021 рр.
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5325.072.06Ключові слова:
сприйняття процесу освіти, опитування, анкетування організація навчального процесу, ХДАК, факультет культурології ХДАКАнотація
Розглядаються питання динаміки сприйняття організації освітнього процесу здобувачами вищої освіти факультету культурології Харківської державної академії культури. Для вивчення думки здобувачів вищої освіти факультету культурології щодо організації освітнього процесу в травні 2020 р. та березні 2021 р. організовано анкетування (належить до виду «Масове суцільне заочне онлайн-анкетування»). Результати аналізу динаміки сприйняття засвідчили, що протягом року відбулося значне зростання позитивного сприйняття — 9 позицій суттєво змінилися на краще за сприйняттям здобувачів вищої освіти факультету культурології. Однак є і зростання негативного сприйняття за деякими позиціями опитування — 3 позиції суттєво змінилися на гірше. Без суттєвих змін залишились 8 позицій.
Посилання
Verkhovna Rada of Ukraine. Constitution of Ukraine. (2021, January). Retrieved from https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80#Text. [In Ukrainian].
Verkhovna Rada of Ukraine. Law of Ukraine. Pro osvitu. (2021, March). Retrieved from https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2145-19#Text. [In Ukrainian].
Verkhovna Rada of Ukraine. Law of Ukraine. Pro vyshchu osvitu. (2021, March). Retrieved from https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1556-18#Text. [In Ukrainian].
Ministry of Education and Science of Ukraine. Pro zatverdzhennia Polozhennia pro dystantsiine navchannia. (2021, March). Retrieved from https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0703-13#Text. [In Ukrainian].
Kharkiv State Academy of Culture (2020, April 28). Statut Kharkivskoi derzhavnoi akademii kultury. Retrieved from https://ic.ac.kharkov.ua/public_inf/statut/statut.html. [In Ukrainian].
Kharkiv State Academy of Culture (2020, November 27). Poriadok zastosuvannia dystantsiinykh tekhnolohii navchannia. Retrieved from https://ic.ac.kharkov.ua/public_inf/poryadok/poryadok.html. [In Ukrainian].
Kukharenko, V. M. (Ed.), Bondarenko, V. V. (Ed.). (2020). Emergency distance learning in Ukraine: monograph. Kharkiv: Municipal Printing House Publishing House. [In Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.