Визначення поняття «інтернет-відеохостинг» у сучасній аудіовізуальній культурі
DOI:
https://doi.org/10.31516/2410-5325.065.07Ключові слова:
відеохостинг, Інтернет, нові медіа, аудіовізуальне мистецтвоАнотація
Запропоновано нову концепцію визначення поняття «інтернет-відеохостинг» у сучасній аудіовізуальній культурі. Проаналізовано попередні концепції визначень відеохостингу, відмінності та подібності наведених дефініцій. Сформульовано власне визначення «інтернет-відеохостинг», яке містить культурну значимість, досягнення та художньо-естетичну складову цієї платформи в аудіовізуальній культурі. Метою статті є розгляд інтернет-відеохостингу як масштабної аудіові-зуальної платформи авторських думок, тісно пов’язаної з передовими інформаційно-інтегративними технологіями та новітніми художньо-естетичними засобами.
Посилання
Escobar, A. (1996). Encountering development: the making and unmaking of the third world. United Kingdom: Princeton University Press. [in English].
Goldsmith, J.; Wu, T. (2006). Who Controls the Internet? Illusions of a Borderless World. United Kingdom: Oxford University Press (US). [іn English].
René, T. A., Lysloff, Leslie, C. Gay, Jr. (2013). Music and Technoculture. United States: Wesleyan University Press. [іn English].
Rheingold, H. (1993). Daily Life in Cyberspace. The Virtual Community: Homesteading on the Electronic Frontier. United States: MIT Press. [іn English].
Manovich, L. (2003). New Media from Borges to HTML. Retrieved from http://manovich.net/content/04-projects/033-new-media-from-borges-to-html/30_article_2001.pdf. [In English].
Video sharing site dictionary definition. Retrieved from http://www.oed.com/ [іn English].
Video sharing site dictionary definition. Retrieved from https://www.pcmag.com/encyclopedia/term/57378/video-sharing-site. [in English].
Video sharing site dictionary definition. Retrieved from http://www.thefreedictionary.com/. [іn English].
Online video platform. Retrieved from https://en.wikipedia.org/wiki/Online_video_platform. [іn English].
What is video hosting. Retrieved from https://semantica.in/blog/chto-takoe-videokhosting.html. [іn Russian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.