Становлення і розвиток естрадно-вокального мистецтва в Китаї в 1910–60 рр.
Анотація
Розглянуто особливості становлення та розвитку естрадно-вокального мистецтва в Китаї впродовж 1910–60 рр. Визначено головні передумови, що суттєво вплинули на його формування. Надано загальну характеристику основних періодів зазначеного процесу. Висвітлено творчу діяльність видатних китайських митців (композиторів і виконавців) у царині вокально-естрадної музики.Посилання
Bai Ye. Kitayskaya fortepiannaya muzyka v kontekste integratsionnykh protsessov mirovogo muzykalnogo iskusstva : dis. … kand. iskusstvoved. : 17.00.03 / Bai Ye. — Kh., 2014. — 198 s.
Li Gang. Istoriia kytaiskoi estradnoi muzyky / Li Gang. — Shànghǎi : Shankhaiske muz. mystetstvo, 2015. — 404 s.
Lo Zhihui. Kontsertnaya zhizn sovremennogo Kitaya : dis. … kand. iskusstvoved. : 17.00.02 / Lo Zhihui. — SPb., 2016. — 213 s.
Nazaykinskiy Ye. Zvukovoy mir muzyki / Yevgeniy Nazaykinskiy. — M. : Muzyka, 1988. — 254 s.
Sun Rui. Istoriia kytaiskoi estradnoi muzyky (1917–1970) / Sun Rui. — Běijīng: Kytaiska kulturna federatsiia, 2004. — 341 s.
Shneerson G. Muzykalnaya kultura Kitaya / Grigoriy Shneerson. — M. : Gos. muz. izd-vo, 1952. — 252 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
У разі публікації статті в журналі «Культура України», автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (BY-NC-SA), яка дозволяє першу публікацію в цьому журналі, а також розповсюдження роботи з визнанням авторства цієї роботи, на тих самих умовах, з некомерційною метою.
Автори мають підписати заяву, яка є угодою про надання прав редакції на публікацію статті в друкованому та електронному вигляді. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Під час подачі рукопису статті для опублікування у збірнику «Культура України» автори погоджуються з тим, що, у разі прийняття статті до публікації, її можна буде розмістити в електронних архівах та базах даних з обов'язковим зазначенням авторства і збереженням авторських прав у повному обсязі за авторами. У тексті самої роботи мають бути в повному обсязі представлені джерела зовнішньої інформації – у вигляді списків джерел літератури (у т.ч. особисті раніше опубліковані роботи авторів). Автори рукопису статті зобов'язані належно оформляти запозичення у вигляді цитат або посилань. Будь-які форми плагіату неприпустимі.